fbpx

OPRAWA GRAFICZNA

skład i oprawa graficzna ebooka

Chcesz wydać ebook, który będzie atrakcyjny dla kupujących? 

Nawet najciekawszy tekst potrzebuje wizualnego uporządkowania. Doskonale wiem, w jaki sposób ułożyć treści, by były przyjemne w odbiorze. Twojego e-booka wyposażę w przejrzyst

Dobrze trafiłaś! 

Zapoznaj się z moją ofertą.  

Zadbam aby Twój produkt cyfrowy prezentował się atrakcyjnie i profesjonalnie.

Co otrzymujesz w ramach współpracy?

projekt okładki

Indywidualny projekt okładki – przygotowany w atrakcyjny wizualnie sposób. Idealnie dopasowany do Twojej marki.

Skład tekstu

Sformatowanie i ułożenie tekstu tak, aby był przejrzysty i czytelny. To ułatwi czytelnikowi zapoznanie się z treścią Twojej książki.

kolory i fonty

Zadbam, aby projekt był spójny z identyfikacją wizualną Twojej marki, a jeśli jej nie posiadasz pomogę w doborze kolorów i czcionek do Twojego ebooka.

Idealne dopasowanie

Przygotowany projekt prześlę Ci do wglądu, a na Twoje życzenie wprowadzę bezpłatnie poprawki, aby eBook w 100% spełniał Twoje oczekiwania.

Gotowy plik

Po zakończeniu mojej pracy otrzymujesz gotowy do dystrybucji plik w formacie PDF. Przekazuję  Tobie prawa autorskie do projektu.

BONUSY

Mockupy – grafiki pokazujące gotowy projekt, które zadbają o spójny wizerunek produktu w kampaniach promocyjnych i sprzedażowych.

cennik

Przebieg
współpracy

Przed rozpoczęciem współpracy przesyłam do Ciebie kwestionariusz, który pozwoli mi poznać Ciebie i  jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Oprócz pytań ogólnych proszę również o przesłanie treści, kolorów marki (jeśli posiadasz) oraz zdjęć (jeśli posiadasz). Po ustaleniu wszystkich szczegółów, podpisujemy umowę o poufności i zabieram się do pracy. Czas realizacji jest uzależniony od nakładu pracy oraz ilości stron – min. 5 dni. Po tym czasie przesyłam Ci projekt do wglądu i po konsultacji wdrażam ewentualne poprawki. 

worksspacer

moje realizacje

Workbook "Zbuduj mistrzowską pewność siebie"

PO SUKCES NA SZPILKACH

Jestem w ciąży!
Poradnik przyszłej mamy

7 strategii na zwiększenie szczęścia

czas na twój ruch

1

uzyskaj wycenę

Skontaktuj się mailowo lub poprzez formularz poniżej i opowiedz o swoim projekcie, a ja przygotuję odpowiednią ofertę wraz z wstępnym kosztorysem. 

2

Ustalamy szczegóły

Na podstawie briefu precyzujemy zakres prac oraz ustalamy wszelkie szczegóły dotyczące zlecenia. Podpisujemy umowę.

3

ZACZYNAM REALIZACJĘ

Zabieram się do pracy w oparciu o przygotowany plan, a następnie raportuję o postępach.