jak mogę ci pomóc?

W mojej ofercie znajdziesz kompleksowy zakres usług związanych z prowadzeniem firmy w Internecie.​ Wycena poszczególnych usług jest określana po indywidualnej konsultacji. Jeśli szukasz gotowych produktów zapraszam do sklepu.

????

REKLAMA GRAFIKA SOCIAL MEDIA

Pełna analiza profilu pod kątem spójności i czytelności publikowanych zdjęć i opisów. Lista zalecanych do wdrożenia poprawek. Analiza biogramu oraz używanych hasztagów. Przygotowanie listy narzędzi które pomogą w rozwoju profilu.

Koszt: 300 zł netto

au

dyt

.

profilu

Prowadzenie wykładów i szkoleń stacjonarnych dotyczących Instagrama w na trzech poziomach zaawansowania dla Ciebie lub Twoich pracowników. Wideo konsultacje i audyty Twojego profilu Instagram.

SZ

KO

LE

NIA

opra

wa

....

grafi

czna

Chcesz wzbogacić swoją ofertę o e-booka, katalog lub inny wirtualny produkt, ale nie masz pomysłu? Nic straconego! Stworzę go za Ciebie. Oferuję przygotowanie treści, redakcję i korektę, oprawę graficzną.
Indywidualnie przygotowane szablony dla Twojego instagrama, które pozwolą utrzymać Ci spójny i estetyczny profil. Szablony postów, stories oraz karuzeli dopasowane do Twojej marki.

sz

a

bl

o

n

y

dołącz do mojej społeczności